تخمه آفتابگردان محلی که سبب کلاهبرداری چند میلیونی شد

تخمه آفتابگردان محلی برای کاهش کلسترول شناخته شده است آنها حاوی تریپتوفان هستند، نوعی اسید آمینه که به کاهش کلسترول کمک می کند.

آنها همچنین مملو از ویتامین E هستند که یک آنتی اکسیدان قوی در اکثر سلول های بدن است.

ویتامین E به دلیل ماهیت آنتی اکسیدانی خود می تواند به کاهش کلسترول و جلوگیری از لخته شدن خون نیز کمک کند همچنین می تواند به کاهش علائم مرتبط با آسم، آرتریت روماتوئید و سایر بیماری های التهابی کمک کند.

تخمه آفتابگردان سرشار از ویتامین E است که به دلیل خواص ضد پیری شناخته شده است و می تواند برای جوان و شاداب نگه داشتن پوست شما مفید باشد!

یک اونس تخمه آفتابگردان حاوی بیش از 20 درصد از ارزش روزانه ویتامین E است بنابراین دوز سالم ویتامین E خود را با افزودن آنها به رژیم غذایی روزانه خود دریافت کنید.

تخمه آفتابگردان منبع عالی مس و منگنز است اکثر مردم در رژیم غذایی خود مس کافی دریافت نمی کنند و بنابراین نیاز به مکمل با دوز روزانه دارند.

تخمه

مس در بسیاری از عملکردهای بدن نقش حیاتی دارد این جزء ضروری بسیاری از آنزیم‌ها است که به متابولیسم مواد مغذی و تشکیل بافت همبند کمک می‌کنند.

علاوه بر این، رادیکال های آزاد که می توانند علت اصلی بسیاری از مشکلات مزمن سلامتی باشند توسط مس خنثی می شوند.

مس یک عنصر ضروری در تولید گلبول های قرمز خون (RBC) است هموگلوبین با کمک مس ساخته می شود. بدن شما به لطف مس می تواند راحت تر آهن را جذب کند.

منگنز یکی دیگر از مواد معدنی مهم موجود در تخمه آفتابگردان است برای تجزیه کربوهیدرات ها، پروتئین ها و سایر مواد مغذی در بدن ضروری است.

علاوه بر این، منیزیم در کاهش فشار خون و کاهش خطر حمله قلبی و سکته نیز مفید است.

تخمه آفتابگردان سرشار از فیبر است هیچ رژیم غذایی سالمی بدون فیبر کامل نمی شود. فیبرهای محلول مانند دانه های آفتابگردان به کاهش کلسترول، تنظیم سطح قند خون کمک می کند و شما را برای مدت طولانی تری سیر نگه می دارد.

فیبرهای نامحلول نیز برای کمک به بدن در سلامت روده ضروری هستند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.