تولیدی جوراب ارزان قیمت | خرید مستقیم جوراب از تولیدکننده

تولیدی جوراب زنانه پارازین محصولات خود را در سرتاسر کشور برای دسترسی مشتریان خود توزیع و پخش نموده است و شما در هر کجای کشور باشید به راحتی می توانید با مراجعه به نمایندگی ها و مراکز معتبر محصول مورد نیاز خود را به قیمت درب کارخانه خریداری نماید. هنگامی که مشتریان قصد خرید جوراب دارند برای این که بتوانند انتخاب بسیار مناسبی را داشته باشند باید شناخت کافی از انواع جوراب داشته باشند به همین منظور توصیه می کنیم که ما را در ادامه این مقاله یاری رسانید تا بتوانید در نهایت انتخاب درست و صحیحی را داشته باشید.

تولیدی جوراب ارزان قیمت | خرید مستقیم جوراب از تولیدکننده

شرکت های تولیدی جوراب در ایران

شرکت های تولیدی جوراب در ایرانشرکت های بسیاری در اقسار نقاط کشور ایران در زمینه تولید انواع جوراب نانو زنانه  فعالیت می کنند، در این کارخانه ها برای این که بتوانند محصولات بسیار مرغوبی را تولید کنند از بهترین نوع مواد اولیه و نخ موجود در کشور ایران و همچنین خارجی استفاده می کنند.

محصولات تولید شده در شرکت های ایرانی دارای مزیت های بسیاری هستند به طوری که مشتریان با دیدن این محصولات در فروشگاه ها به خرید آ ها ترغیب می شوند از جمله ویژگی های این محصولات عبارتند از:

 1. تنوع بسیار بالا در طرح و رنگ بندی
 2. جلوگیری از بوی نامطبوع کفش و پا
 3. بافته شده از بهترین نوع نخ
 4. جلوگیری کردن از انتقال و رشد باکتری، قارچ و میکروارگانیسم بیماری زا
 5. جلوگیری از کردن عرق پوست و همچنین خاصیت میکروبی و ضد حساسیت آن
 6. داشتن تائیدیه وزارت بهداشت
 7. محافظت نمودن از پا مصرف کننده در برابر عفونت های پوستی
 8. سازگار بود با هر نوع پوست

تولید کننده انواع جوراب های زنانه و مردانه

تولید کننده انواع جوراب های زنانه و مردانهتولید کننده های انواع جوراب های زنانه و مردانه در سرتاسر کشور کار خود را با هدف افزایش کیفیت محصولات تولیدی خود و عرضه محصولات با قیمت مناسب آغاز کرده اند، و توانسته اند روز به روز با تولید محصولات متنوع، استفاده از دستگاه های بروز و دانش کارشناسان خود محصولات با کیفیتی را تولید و در بازار برای خرید مشتریان در بازار های داخلی و خارجی عرضه نمایند.

از جمله دستگاه های جوراب بافی موجود در بازار می توان به موارد زیر اشاره نمود که عبارتند از:

 • دستگاه های کامپیوتری
  دستگاه های چوراب بافی کامپیوتری برای این که کار کنند نیاز به برق سه فاز و همچنین کمپرسور دارند.
 • دستگاه های جوراب بافی مکانیکی
  قیمت این دستگاه نسبت به سایر انواع دستگاه های جوراب بافی بسیار مناسب و مقرون بصرفه می باشد و به دلیل این که برق مصرفی آن تک فاز است می توانند با برق خانگی این دستگاه را راه اندازی نموده که همین امر باعث می شود بتوانید به راحتی در خانه کارگاهی راه اندازی نماید.
 • دستگاه های جوراب بافی دو سیلندر
  این نوع دستگاه قادر است طرح های فیزیکی را بر روی جوراب بچه گانه پیاده سازی نماید که همین امر باعث فروش بیشتر آن ها می گردد. اینن دستگاه برای راه اندازی نیاز به برق سه فاز دارد و استفاده نمودن از این دستگاه ها برای افراد مبتدی بسیار مشکل است و به احتمال قوی در تعمیرات آن ها دچار مشکل می شوید.
 • دستگاه های زنانه باف شیشه ای و پارازین
  ظاهر این دستگاه شبیه دستگاه های مکانیکی است. جوراب های تولید شده توسط این دستگاه سفید رنگ است و بعد از تولید باید رنگ ریزی شوند.

عرضه انواع جوراب در سایز های مختلف

عرضه انواع جوراب در سایز های مختلفمی توان گفت بهترین مراکز عرضه انوع جوراب در سایز های مختلف مراکز و نمایندگی های هستند که این محصولات را بدون هیچ گونه واسطه به صورت مستقیم عرضه و به دست مشتری می رسانند، پس مشتریان می توانند برای خرید جوراب به این مراکز مراجعه کنند و محصول مورد نیاز خود را در میان تنوع بسیار بالای محصولات عرضه شده در آن ها خریداری نمایند.

از جمله نکاتی که خریداران هنگام خرید جوراب باید به آن توجه داشته باشند عبارتند از:

 • جوراب باید دارای منافذ باشد.
  منافذ موجود در جوراب باعث تعریق
 • جوراب باید کف پا را از سطح زمین محافظت نماید.
 • جوراب باید متناسب به فصل و کفش انتخاب گردد.
 • بافت جوراب نرم و غیر خشن باشد.

فروش انواع جوراب با قیمت کارخانه

فروش انواع جوراب با قیمت کارخانهاز جمله مراکزی که به عرضه انواع جوراب به قیمت درب کارخانه می پردازند، نمایندگی ها و مراکز فروش کارگاه ها و شرکت های تولیدی می باشد. فروش جوراب زنانه و انواع جوراب های تولید شده در کارگاه ها و شرکت های تولیدی علاوه بر قیمت مناسب با کیفیت و تنوع بسیار بالا در این مراکز عرضه می شوند.

همانطور که می دانید سلامت پای انسان یکی از مهم ترین بخش های بدن است که به بیان دیگر قلب دوم نیز از آن یاد می گردد. پس انتخاب جوراب مناسب بسیار مهم و حائز اهمیت می باشد.
همچنین به دلیل این که تعرق بدن انسان از کف پا نیز صورت می گیرد، پوشیدن جوراب مناسب می تواند پا و کفش را در برابر تعریق پا نگهداری و محافظت نماید.

پس هنگامی که به این مراکز مراجعه می کنید به دلیل این که تنوع محصولات عرضه شده در آن ها بسیار زیاد می باشد، برای این که بتوانید انتخاب بسیار متناسب پا، کفش و فصل داشته باشید  می توانید در صورت مشکل داشتن در انتخاب از کارشناسان و مسئولین فروش در این مراکز راهنمایی و مشاوره بگیرد تا شما را در این امر به درستی یاری رسانند.

خرید مستقیم جوراب از تولید کننده

خرید مستقیم جوراب از تولید کنندهیکی از جمله مراکزی کهه انواع جوراب را می توانید به قیمت بسیار مناسب از آن ها خریداری نماید از تولید کننده می باشد، زیرا تمامی واسطه ها که از جمله عوامل موثر در افزایش قیمت محصول نهایی که به دست مشتری است، می باشد.

یکی از جمله مهم ترین مواردی که باید در انتخاب جوراب مورد نیاز خود به آن توجه داشته باشید، جنس آن می باشد. شاید این موضوع از جمله آخرین مواردی است که خریداران انواع جوراب به آن توجه می کنند. اما در واقعیت می توان گفت از جمله مهم ترینن موارد در انتخاب جوراب است.

موادی که به طور کلی در بافت انواع جوراب مورد استفاده قرار می گیرد عبارتند از:

 1. کتان
 2. پشم
 3. پلی استر
 4. سایر مواد شیمیایی

کتان و پنبه یکی از جمله محبوب ترین الیاف برای بافت جوراب بشمار می روند چرا که کتان و پا عرق پا را به راحتی جذب نموده و از پخش نمودن بوی نامطبوع پا نیز جلوگیری می کنند که همین امر باعث گردیده این جنس جوراب ها انتخاب بسیاری از افراد بشمار بروند.

هر چند در بازار و مراکز عرضه کننده این محصولات تنوع جنس آن ها همانطور که در بالا بیان شده است بسیار متفاوت است که بسیاری از برند ها و تولید کنندگان در تهیه جوراب های خود از انواع آن ها استفاده می کنند و در واقعیت نمی توان گفت کدام نوع جنس جوراب بهترین نوع آن می باشند.

خریدار جوراب های ارزان قیمت

خریدار جوراب های ارزان قیمتاگر شما از جمله افرادی هستید که تمایل دارید جوراب ارزان قیمت را تهیه کنید می توانید به مراکز و نمایندگی های فروش این محصولات مراجعه نماید، چرا که این مراکز محصولاتی را که عرضه می کنند از تولیدی جوراب ارزان قیمت خریداری می کنند.

یکی جمله جواب های که مشتریان برای خرید این محصول به این مراکز مراجعه می کنند، جوراب واریس می باشد. مشتریان هنگام خرید جوراب واریس باید به نکاتی توجه داشته باشند که در نهایت بتوانند انتخاب درست و صحیحی داشته باشند که عبارتند از:

 1. اندازه گیری نمودن پا در هنگام صبح چرا که پا دارای کم ترین میزان تورم می باشد.
 2. هنگام انئازه گیری نمودن کف پا ، پا باید بر روی زمین قرار گیرد و متر در تماس کامل با پا باشد و از روی لباس اندازه گیری صورت نگیرد.
 3. جوراب های واریس با کف و بدون کفش در سایز های مختلف از لحاظ بلندی نیز در این مراکز وجود دارد که خریداران باید با توجه به تجویز پزشک خود، جوراب مورد نظر خود را خریداری نمایند.
 4. درجه فشار جوراب های واریس متفاوت می باشد که این امر نیز باید در هنگام انتخاب به آن توجه داشت که متناسب به تجویز پزشک خریداری شود.

بهترین قیمت عمده فروشی جوراب در بازار

بهترین قیمت عمده فروشی جوراب در بازاربهترین قیمت فروش جوراب در بازار می توان به نمایندگی ها و مراکز فروش که این محصولات را بدون واسطه به قیمت درب کارخانه عرضه می نمایند، اشاره کرد. قیمت خرید جوراب در این مراکز بسیار مناسب و مقرون بصرفه می باشد و همچنین این مراکز در ایامی از سال برای مشتریان خود تخفیفات و جوایزی نیز قرار می دهند و شما با خرید از آن ها می توانید محصول خود را زیر قیمت بازار خریداری نموده و سود خود را از فروش آن چند برابر نماید.

در این مراکز انواع جوراب زنانه عرضه می شود یکی از جمله از پر فروش ترین انواع جوراب های زنانه می توان جوراب های فانتزی زنانه و جوراب نازک زنانه اشاره نمود که مشتریان به خرید جوراب فانتزی زنانه عرضه شده در این مراکز بسیار علاقه دارند، از جمله جوراب های فانتزی زنانه عرضه شده در این مراکز عبارتند از:

 1. جوراب شیشه ای
 2. جوراب های بند دار
 3. جوراب زنانه زنبوری
 4. جوراب زنانه گیپور

مرکز توزیع انواع جوراب های اسپرت

مرکز توزیع انواع جوراب های اسپرتدر سرتاسر کشور مراکز و نمایندگی های وجود دارند که به عرضه انواع جوراب می پردازند، یکی از انواع جوراب های عرضه شده در این مراکز جوراب های اسپرت است. جوراب های اسپرت عرضه شده در این مراکز دارای تنوع بسیار زیادی چه از نظر برند، قیمت، طرح، سایز و … می باشد. که شما می توانید جوراب اسپرت مورد نیاز خود را متناسب به سلیقه خود انتخاب و خریداری کنید.

جوراب های اسپرت زنانه و مردانه موجود در بازار از نخ های متنوع ای تولید می شوند یکی از جمله جوراب های اسپرت موججود در بازار و مراکز معتبر فروش جوراب های اسپرت نانو می باشند. شرکت های تولیدی جوراب نانو توانسته اند محصولات با کیفیتی که دارای مزیت های بسیار زیاد می باشند را تولید و رانه بازار نمایند از جمله ویژگی های این نوع جوراب ها عبارتند از:

 1. با دوام و مقاوم بودن در برابر آب، روغن، آلودگی و سایر مواد شیمیایی
 2. هنگامی که این نوع جوراب ها همراه سایر لباس های رنگی شسته شود رنگ آن ها را نمی پذیرد و دارای ثبات رنگی بسیار بالای برخوردار است.
 3. دچار هیچ گونه آلودگی میکروبی نمی شوند.

معرفی انواع جوراب از نظر کاربرد

معرفی انواع جوراب از نظر کاربردهنگامی که برای خرید جوراب به مراکز و نمایندگی ها مراجعه می کنید با تنوع بسیار زیادی از محصولات روبرو می شوید و برای این که بتوانید انتخاب بسیار مناسبی را داشته باشید باید شناخت کافی از انواع محصولات را داشته باشید که در ادامه به معرفی اجمالی چند مورد از انواع جوراب را بیان خواهیم نمود که عبارتند از:

 1. جوراب بلند زمستانی
  جوراب های بلند زمستانی در قسمت بالای خود معمولا به صورت کش باف بوده و تا حدودی ساق پای شما را در فصل زمستان در برابر سرما ایمن می کند.
 2. جوراب زنانه فانتزی
  جوراب های زنانه فانتزی موجود در بازار دارای تنوع بسیار زیادی هستند که در ایجا می توان به جوراب کالج اشاره کرد، که رویه این نوع جوراب مشخص نمی باشد و بسیار مناسب برای کفش های کالج است.
 3. جوراب مچی مردانه
  معمولا می توان گفت که این نوع جوراب ها تا زیر قوزک پا را پوشش می دهند. پوشیدن این نوع جوراب ها با کفش های اسپرت و راحتی بسیار مناسب می باشد. همچنین این نوع جوراب ها برای فصل های گرم سال که قصد ندارید جوراب های بلند بپوشید بسیار مناسب هستند.
 4. جوراب ساق بلند
  جوراب های ساق بلند مردانه معمولا در قسمت بالای خود دارای کش باف هستند که این نوع مدل جوراب از پر فورش ترین نوع جوراب مردانه بشمار می روند.

عرضه اینترنتی بهترین جوراب های کالج

عرضه اینترنتی بهترین جوراب های کالجامروزه به دلیل این که بیشتر مردم وقت و زمان کافی برای خرید محصول مورد نیاز خود و جستجو نمودن بازار و مراکز خرید ترجیح می دهند محصولات مورد نیاز خود را به صورت اینترنتی خریداری نمایند. یچرا که از این طریق می توانند تنها با چند کلیک ساده و در هر ساعت از شبانه روز با مشاهده محصول و مقایسه نمودن محصولات با یکدیگر کالای مورد نیاز خود را خریداری نمایند.

جوراب فروشی آنلاین یکی از جمله مراکزی هستند که می توانید در هر ساعت از شبانه روز به آن ها برای خرید جوراب مورد نیاز خود به آن ها مراجعه نمایند و محصول مورد نیاز خود را انتخاب و پس از پرداخت وجه به صورت اینترنتی در کوتاه ترین زمان ممکن محصول به دستان شما برسد.

هنگام خرید جوراب کالج که یکی از محصولات جدیدی است که در چند سال اخیر وارد بازار شده است باید به نکاتی توجه داشته باشید که عبارتند از:

 • برند تولید کننده جوراب
 • جنس نخ مورد استفاده در بافت جوراب
 • با دوام و مستحکم بودن
 • طرح و رنگ جوراب
 • ثابت بودن شکل اولیه جوراب پس از شستشو

پرفروش ترین برند جوراب های اسپرت در بازار

پرفروش ترین برند جوراب های اسپرت در بازارتولیدی جوراب ایرانی توانسته اند با تولید محصولات با کیفیت و متنوع علاوه بر این که محصولات خود را در داخل کشور عرضه نمایند، محصولات تولیدی خود را به عنوان یکی کالای صادراتی به خارج کشور نیز برای فروش عرضه نمایند. پس می توان به این نتیجه رسید که امروزه پر فروش ترین جوراب های اسپرت در بازار مربوط به برند های تولیدی انواع جوراب در داخل کشور می باشند که به دلیل قیمت مناسب و کیفیت بالا توانسته است با سایر برند های خارجی موجود در بازار به رقابت بپردازد.

جوراب ها یکی از جمله مهم ترین ابزار مورد نیاز برای محافظت از کف پا می باشد که تمامی افراد در تمامی گروه های ستی مختلف با تمام نوع بیماری ها از آن استفاده می کنند، یکی از جمله افرادی که از جوراب ها استفاده می کنند افراد دیابتی می باشند که در ادامه به مزیت های استفادع از جوراب های مخصوص افراد دیابتی اشاره خواهیم نمود، اما افراد دیابتی برای خرید جوراب دیابتی ارزان می توان به مراکز و نمایندگی های معتبر مراجعه نمایند.

 • کاهش احتمالی عفونت پا
 • هوارسانی مناسب به دلیل داشتن بافت بسیار مناسب
 • کاهش احتمال ایجاد زخک در پا به دلیل نداشتن کش و درز در جوراب
 • نرمی و راحتی به دلیل استفاده از الیاف گیاه بامبو
 • شیک، زیبا، مستحکم و با دوام

پخش کلی جوراب به سراسر کشور

پخش کلی جوراب به سراسر کشورعمده فروشی جوراب برای این که خریداران بتوانند جوراب های مورد نیاز خود را با قیمت مناسب خریداری نمایند به پخش و توزیع جوراب در سرتاسر کشور می پردازند و خریدارین می توانند با مراجعه به مراکز و نمایندگی های عرضه کننده این محصولات، کالا های خود را به قیمت مناسب خریداری نمایند. قیمت خرید جوراب به صورت تکی و عمده در این مراکز متفاوت است و افرادی که محصولات را به صورت عمده خریداری می کنند مقرون بصرفه تر می باشد.

در این مراکز می توانید به خرید جوراب بلند و همچنین به خرید جوراب مردانه و زنانه در انواع مختلف بپردازید و اگر شما از جمله از افرادی هستید که در هنگام خرید محصول مورد نیاز خود دچار مشکل هستید می توانید از مسئولین فروش در این مراکز راهنمایی بگیرد تا شما را به درستی راهنمایی کنند تا بتوانید در نهایت از خرید خود رضایت کامل را اشته باشید.

8

 1. سلام وقت بخیر
  ممنون از شما من بسته ام رسید خیلی راضی بودم از همه نظر خوب هستن و مشتریانم هم استقبال کردن و دوس داشتن

 2. سلام عکس های بیشتری بگذارید از طرح هایی که تولید می‌کنید تا همه بتونند تمامی طرح هارو ببیند و بعد ثبت سفارش کنند

 3. سلام من با مشاورین شما صحبت کردم و بسیار با حوصله و خوب جواب من رو دادند
  متشکرم از راهنمایی خوبتون

 4. سلام و درود بر شما
  من سفارش دومم رو ثبت کردم و بی‌صبرانه منتظرم به دستم برسه ممنون از شما

 5. سلام خسته نباشید
  میشه اگر اینستاگرام یا هرجای دیگری فعالیت دارید نشانی رو بگذارید یا تمامی مدلهاتون رو داخل سایت قرار دهید تا ما بتونیم نگاه کنیم

 6. سلام خسته نباشیدمیشه بگید آدرس مجموعه شما کجاست و آیا اصلا خرید حضوری دارید یا خیر

  • هانیه علیاری سلام
   برای دریافت کمپانی پروفایل و شرایط خرید فرم داخل سایت رو پر کنید تا همکارانم با شما تماس بگیرند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.