تولید فوم پاک کننده صورت مای موجب آلودگی در پایتخت و تعطیلی مدارس شد

فوم پاک کننده صورت مای به پاکسازی پوست شما با از بین بردن هرگونه ناخالصی و در عین حال افزایش گردش خون کمک می کند که باعث رشد سلولی می شود.

صورت خود را با آب گرم خیس کنید. ابتدا موهای خود را با یک کش یا هدبند از صورت خود بیرون بکشید آب سرد و گرم را هم روشن کنید و بگذارید چند ثانیه بماند تا گرم شود و در صورت نیاز تنظیم کنید تا آب گرم شود. سپس از دستان خود برای پاشیدن آب به صورت خود استفاده کنید.

استفاده از آب خیلی داغ برای پوست شما خشن و آسیب رسان است، بنابراین مطمئن شوید که آب به راحتی گرم است.

پمپ کف شوینده را به آرامی روی صورت خود ماساژ دهید ابتدا پمپ را دو بار فشار دهید تا کف پاک کننده در دستان شما پخش شود.

شوینده

سپس فوم را به آرامی در سراسر صورت و گردن خود با حرکات دایره ای ماساژ دهید و از چشم خود دوری کنید.

در حالی که اگر لایه‌هایی از آرایش یا ضد آفتاب را پاک می‌کنید، ممکن است وسوسه‌انگیز باشد که کف را روی پوستتان بمالید، انجام این کار می‌تواند پوست شما را تحریک کند. همچنین ممکن است ناخالصی ها را به عمق منافذ شما فشار دهد و آکنه را بدتر کند.

کف پاک کننده را به طور کامل با آب گرم بشویید هنگامی که صورتتان کاملاً کف کف کرد، از دستانتان برای پاشیدن آب روی صورتتان استفاده کنید تا کف پاک کننده آن را بشویید.

مطمئن شوید که به طور کامل آبکشی می کنید تا هرگونه آلودگی یا پاک کننده باقیمانده روی صورتتان پاک شود، زیرا این کار می تواند منافذ شما را مسدود کند.

صورت خود را با یک حوله تمیز خشک کنید. با استفاده از یک حوله تازه و تمیز، صورت خود را به آرامی به تمام نقاط آن بزنید تا خشک شود از مالیدن پوست با حوله بپرهیزید، زیرا باعث تحریک پوست و قرمزی می شود.

هنگام خشک کردن پوست پس از استفاده از فوم پاک کننده، همیشه از یک حوله تازه و تمیز استفاده کنید استفاده مجدد از حوله حتی یک بار می تواند باکتری ها را به منافذ شما منتقل کند و باعث ایجاد جوش، تحریک یا حتی عفونت شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.