جوراب فانتزی چهارخونه چهار فصل

جوراب بخشی از پوشاک است که برای محافظت از پاها و راحتی این بخش از اندام انسان، اختصاص یافته است. امروزه جوراب ها به یکی از مهم ترین المان های شیک پوشی و هماهنگی با دنیای مد و فشن، تبدیل شده اند، به نحوی که دیگر نه تنها راحتی و لطافت انواع جوراب، بلکه زیبایی ظاهری و شیکی این کالا نیز مورد توجه مصرف کنندگان قرار می گیرد. یکی از مدل های شیک و فانتزی که به تازگی در صنعت مد جهانی، طراحی شده و عرضه می گردد، جوراب فانتزی چهارخونه می باشد که می تواند در هر قشری از کودک، جوان، میانسال و همچنین زنان و مردان، مورد استفاده قرار گیرد.

جوراب فانتزی چهارخونه چهار فصل

جوراب فانتزی چهارخونه

امروزه بسیاری از افراد، پس از در نظر گرفتن جنس جوراب، به طرح و شکل ظاهری این کالت نیر توجه می کنند. بسیاری از دنبال کنندگان و علاقمندان به دنیای مد و پوشاک، به ویژه قشر نوجوان و جوان، تمایل دارند که جوراب خود را با سایر بخش های پوشاک و اکسسوری مورد استفاده خود از جمله کیف، روسری، شلوار و غیره، ست و هماهنگ نمایند. جوراب های فانتزی چهارخونه به عنوان محصولی جدید و بسیار پر طرفدار در جهان طراحی شده اند تا به خوبی با سایر اجزای پوشاک دوستداران مد، هماهنگی ایجاد کنند. به طور معمول این روز ها البسه چهارخونه به عنوان آیتمی شیک و جوان پسند، بسیار مورد توجه قرار می گیرد.

جوراب فانتزی چهار خونه می تواند با انواع کفش ساده، کتانی سفید، کفش های اسپورت، کالج و یا کفش هایی با طراحی مجلسی، مورد استفاده قرار گیرد. بسیاری از جوانان، این محصول را با شلوار های پارچه ای و یا جین کوتاه استفاده می کنند تا طرح و رنگ جوراب، بهتر نمایان گردد. به طور معمول بهتر است رنگ های مورد استفاده در جوراب های چهارخانه، با دیگر بخش های البسه، هماهنگ گردد.

به طور کلی جوراب های فانتزی دارای تنوع بالایی از نظر طراحی مدل و رنگ می باشند، از این رو می توانند مورد توجه افراد در هر قشری و با هر نوع سلیقه ای، قرار گیرند. طیف وسیعی از طراحی جوراب فانتزی چهارخونه به صنعت فشن کودکان و خردسالان اختصاص می یابد که با رنگ های شاد، گرم و کودکانه می تواند نظر این دسته از مصرف کنندگان را نیز به خود جلب نماید. بسیاری از طراحان با استفاده از آیتم هایی مانند پاپیون، نگین، تور، گل و غیره به بخش های مختلف جوراب های فانتزی، این کالا را به کمد لباس کودکان و خردسالان دختر نیز وارد نموده و بازار فروش محصول خود را رونق می بخشند.

جوراب فانتزی چهار فصل

جوراب فانتزی چهار فصل جوراب های فانتزی علاوه بر آن که در طرح ها و رنگ بندی های متنوعی تولید و عرضه می گردند، از نظر جنس و کاربرد در فصول مختلف نیز، متفاوت می باشند. بسیاری از جوراب های فانتزی، در اندازه های مختلف ساق کوتاه، ساق متوسط و ساق بلند، تولید می شوند. به طور معمول جوراب های کوتاه مناسب فصول گرم سال همانند تابستان و ماه هایی از بهار بوده و جوراب های ساق بلند نیز اغلب در فصل زمستان مورد استفاده قرار می گیرند. جوراب های فانتزی نیز به جهت آن که در هر چهار فصل و هر گونه آب و هوایی از قابلیت استفاده برخوردار باشند، در اندازه های متفاوت تولید می شوند.

انواع جوراب فانتزی، در جنس های گوناگون از نازک و شیشه ای گرفته تا پشمی و بافت، تولید می شوند تا در تمامی ایام سال و هر چهار فصل، قابل استفاده باشند. همچنین امروزه تولیدی های بزرگ و معروف جوراب در دنیا، از الیاف جدیدی جهت بافت برخی از محصولات خود استفاده می کنند که تحت عنوان چهار فصل، مناسب استفاده در هر گونه آب و هوایی می باشد. جوراب فانتزی چهار فصل بسیار سبک بوده و ضمن جذب بخش زیادی از تعریق پا به خنکی بدن در فصول گرم سال کمک نموده و در عین حال، الیاف این نوع از جوراب از نخ پنبه طبیعی می باشد تا به این محصول، قابلیت استفاده در فصول سرد سال را نیز ببخشد.

الیاف استفاده شده در جوراب های فانتزی چهار فصل بسیار لطیف بوده و از این رو بخشی از تولیدات این محصول به کودکان و خردسالان اختصاص یافته است. در بازار کشور ما بسیاری از برند های وارداتی جوراب های فانتزی چهار فصل وجود دارند. در عین حال تولیدی های ایرانی بسیاری نیز در زمینه این کالا فعالیت می کنند که کیفیت محصولات آنها به خوبی با نمونه های وارداتی قابل رقابت می باشد. ضمن آن که قیمت انواع جوراب تولیدی داخل با توجه به قیمت ارز، برای مصرف کننده بسیار مناسب تر خواهد بود. همچنین انواع جوراب فانتزی چهار فصل ایرانی با سلیقه مردم ایران و مد و فشن کشور ما تطابق بیشتری داشته و به طور کلی انتخاب و خرید این کالا از تولیدی های داخلی و مراکز عرضه معتبر، ارجحیت دارد.

جوراب فانتزی چهار فصل کودکانه از الیاف ویژه ای تولید شده است که در هنگام راه رفتن کودک در گرما و سرما، کاملا از پاها محافظت نموده به گونه ای که هیچ گونه آسیبی به پا وارد نمی شود. همچنین این نوع از جوراب، مانع لیز خوردن کودک شده و راه رفتن با جوراب را در منزل و یا در داخل کفش، برای خردسالان آسان می سازد. جوراب های فانتزی چهار فصل به طور معمول از جنس نخ مرغوب و قابل شستشو به دفعات زیاد بوده و در عین حال ضد حساسیت نیز می باشند. اغلب جوراب های فانتزی چهار فصل در رنگ بندی های بسیار متنوعی، عرضه می شوند.

جوراب فانتزی ضد اب

جوراب های فانتزی ضد آب در اصل محصولاتی نسبتا جدید هستند که اخیرا توسط تولیدی های بزرگ جوراب در دنیا، طراحی و به مشتریان خاص خود، ارائه شده اند. الیاف این نوه از جوراب ها به گونه ای طراحی شده اند که اجازه می دهد پا در گرمای محیط و تعریق زیاد، حتی در گرم ترین ماه های سال نیز خشک باقی بماند. این نوع از جوراب ها به دلیل سبکی و خنکی پارچه و همچنین کنترل و جذب تعریق پا، از بروز مشکلاتی مانند بیماری های قارچی در پاها جلوگیری نموده و احساس راحتی بیشتری را برای فرد در زمان فعالیت های روزانه و راه رفتن طولانی مدت، فراهم می نمایند. لایه سطحی الیاف جوراب های ضد آب، با الیاف های معمولی متفاوت بوده و در طراحی و تولید این گونه از محصولات، از فن آوری نوین استفاده شده است. بر روی سطح این جوراب ها از حالت عادی متمایز است.

در کشور ما با توجه به آب و هوای نسبتا گرم و تابستان های طولانی در اغلب شهرها، این محصول از محبوبیت بالایی برخوردار است و افراد در هر گروه سنی و هر قشری، به خرید و استفاده از این نوع جوراب ها، تمایل دارند. از این رو جوراب های ضد آب در سایز ها، طرح ها و رنگ بندی متنوعی تولید و روانه بازار می گردند. بسیاری از تولیدی ها به عرضه جوراب های فانتزی ضد آب، با انواع و اقسام طرح ها و رنگ های جوان پسند روی آورده اند و همچنین نمونه های فانتزی این کالا در سایز های کوچک و مناسب کودکان نیز، تولید می شود.

جوراب های ضد آب، علاوه بر آن که در جذب تعریق پا تاثیر مهمی دارند، در فصول بارانی نیز به کمک پاهای افراد می آیند و از رطوبت پا و فضای داخل کفش بر اثر راه رفتن بر روی زمین مرطوب و هوای بارانی و برفی، ممانعت به عمل می آورند. همچنین استفاده از این محصول برای افرادی که به ورزش هایی مانند کوهنوردی نی پردازند نیز، توصیه می شود. اغلب جوراب های فانتزی ضد آب، دارای طراحی زیبا و رنگ های متنوع و جذابی هستند که قابلیت هماهنگی و ست کردن با سایر المان های پوشاک را دارا می باشند.

این محصول از الیاف ویژه ای تهیه شده است که سیستم رطوبت‌گیر و نخ نرم در آن به کار رفته است. جوراب ضد آب بسیار سبک بوده و به دلیل سیستم ویژه ای که در طراحی و دوخت آن انجام می گیرد، پس از استفاده طولانی مدت، بوی نامطبوعی نمی‌گیرد. همچنین طول عمر این کالا بالا بوده و شست و شوی این جوراب در ماشین لباسشویی و خشک کن باعث ایجاد مشکلی در بافت محصول نمی گردد.

جوراب شلواری فانتزی لانه زنبوری

جوراب شلواری فانتزی لانه زنبوری جوراب شلواری فانتزی لانه زنبوری یکی از زیباترین و جذاب ترین مدل های جوراب است که جایگاه ویژه ای را در میان طرح های متنوع و فانتزی انواع جوراب، یافته است. این نوع از جوراب شلواری ها به دلیل بافت متفاوت و بی نهایت چشم نوازی که دارد، در بین نسل جوان و نوجوان از محبوبیت بالایی برخوردار شده است و در عین حال، نمونه هایی از این محصول، با طراحی فانتزی و کودکانه خود، مناسب رده سنی خردسالان قرار گرفته است.

طراحی جوراب های فانتزی لانه زنبوری ممکن است به صورت بافت های دانه ریز و یا دانه درشت باشد که هر فرد می تواند بنا بر سلیقه خود و سایر اجزای مورد استفاده در البسه، مدل متناسب با استایل خود را انتخاب نماید. همچنین اگرچه اغلب جوراب شلواری های لانه زنبوری، به رنگ های تیره و به خصوص رنگ سیاه تولید و عرضه می شوند، اما نمونه های فانتزی بسیار زیبایی در رنگ بندی متنوع نیز از این کالا وجود دارند که می تواند مورد نظر طیف گسترده ای از مشتریان، قرار گیرد. ضمن آن که در تیپ و استایل های مدرن امروزی جوراب شلواری های لانه زنبوری، با هرگونه پوشاک و اکسسوری از جمله استایل اسپورت، مجلسی، کلاسیک و غیره، مورد استفاده قرار می گیرد. از این رو این نوع از جوراب ها در مدل ها و طرح های گوناگونی همانند اکلیلی، نگین دار، مارک دار و غیره نیز تولید و عرضه می شوند.

جوراب پارازين جوراب ژله ای فانتزی

جوراب پاریزین گونه ای از جوراب در سایز های مختلف از کوتاه تا بلند است که برای استفاده زنان و دختران طراحی شده است. بعضی از مدل های این جوراب که بلند تر بوده و تا بالای ران پا را می‌پوشاند، به عنوان جوراب مجلسی، در مهمانی ها به همراه انواع دامن کوتاه و یا بلند، مورد استفاده قرار می گیرد.

جنس جوراب های پاریزین به طور معمول آن از الیاف نایلون، ابریشم، نخ و یا لاتکس است که به آن ظاهری نازک و شفاف می بخشد. امروزه بعضی از تولیدی های بزرگ جوراب، مدل های مدرنی از جوراب پاریزین را از الیافی با جنس ژله ای و طرح های فانتزی تولید می کنند که به نام جوراب پاریزین ژله ای فانتزی، معروف می باشد.

جوراب پاریزین ژله ای در صورتی که ساق بلند باشد، می تواند به عنوان یکی از انواع جوراب های مجلسی محسوب شود که استفاده از آن در میان دختران و خانم های پیرو مد و فشن و همچنین زنان میان سال و مسن به همراه استایل رسمی، مرسوم می‌ باشد. گاهی از اوقات طراحان این نوع از جوراب ها از المان هایی مانند نگین های براق، طرح ها و‌ مارک های اسپورت، شکل های فانتزی و مواردی از این قبیل، بر روی ساق جوراب استفاده می کنند تا به کالای خود جذابیت دو چندان ببخشند. امروزه افراد علاقمند به دنیای مد، با انتخاب و پوشیدن جوراب ‌های فانتزی پاریزین و ژله ای، برای بیان شخصیت و استایل خود، استفاده می‌کنند. این نوع از جوراب ها همچنین در مدل های مات و یا براق تولید می گردند که بتوانند با هر نوع پوشش هماهنگ شده و رضایت خاطر طیف وسیعی از مشتریان را فراهم نمایند.

خرید بند جوراب فانتزی

خرید بند جوراب فانتزی بند جوراب در گذشته یکی از بخش های جوراب بوده است که علاوه بر ظاهر شیک و مطابق مد و فشن زمان خود، عمل تنظیم سایز قسمت ساق جوراب را نیز بر عهده داشته است. امروزه جوراب های مختلف به طور معمول با داشتن یک کش پهن و یا نازک در قسمت بالایی ساق خود، نیازی به بند جوراب ندارند اما در صنعت مد مدرن، بند های فانتزی جوراب دوباره جایگاهی ویژه یافته و به مدل های جدید انواع جوراب، جلوه ای تازه بخشیده اند. بند جوراب فانتزی به طور معمول در میان جوانان و نوجوانان از محبوبیت بالایی برخوردار بوده و اغلب مشتریان اصلی این محصول، دختران نوجوان می باشند.

برای خرید انواع بند جوراب فانتزی می توانید این محصول را در وب سایت های معتبر و متنوع بیابید. بسیاری از نمونه های بند های جوراب، وارداتی می باشند. همچنین مدل های متنوع و جذابی از این محصول در داخل کشور تولید، و به وب سایت های معتبر و مراکز فروش متعدد عرضه می گردند که می توانید خرید خود را از این مراکز انجام دهید. عمدتا بند های جوراب فانتزی تولید داخلی کشور، از لحاظ کیفیت بسیار بالا بوده و در عین حال از نظر قیمت نیز نسبت به کالای وارداتی، در محدوده مناسب تری قرار می گیرند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.