حکم خرید و فروش جیوه قرمز در قهرمانی آخرین فوتبال 2022 اعلام شد!

جمعه بعد، شاکی با دکتر جود ملاقات کرد و به او گفت که سنگی که در آینه دیده نمی شود از جیوه نیست و بنابراین در 20 شهریور 1363، شاکی موضوع را به پلیس ارجاع داد. افسران پلیس یک بطری رنگ قرمز را از خانه یکی از همسایگان شاکی، (PW 4) Bonifae Musisi کشف کردند.

شواهد همسر موسیسی، (PW 3) هریت ناسوبوگا، این بود که بطری توسط شاکی در خانه اش رها شده بود بطری کشف شده توسط شاکی به عنوان بطری “سنگ جیوه قرمز” شناسایی شد، اما گزارش تحلیلگر دولت نشان داد که این بطری رنگ قرمز است.

جیوه قرمز

دکتر جود موفوکانگ (PW 2) گفت که زمانی که شاکی به دلایل سیاسی در اوگاندا زندانی شده بودند، ملاقات کرد شاکی در 4 سپتامبر 1984 به عمل جراحی پزشکی خود رسید و گفت که به تازگی از نایروبی آمده است.

او بسیار مضطرب ظاهر شد و از دکتر جود پرسید که آیا می داند چگونه جیوه قرمز را بررسی کند؟ دکتر به او گفت چنین چیزی وجود ندارد، اما شاکی خندید و از مطب خود خارج شد بعداً شاکی یک بطری “جیوه قرمز” را به او نشان داد و دکتر جود به او گفت که رنگ قرمز است و قیمت آمپول جیوه قرمز وابسته به این است

در 5 سپتامبر، شاکی و شاکی را با هم دید و در عصر همان روز با هم به سمت مرز اوگاندا رفتند فردای آن روز شاکی را دید و به بطری مشکوک شد و متوجه شد که در خانه گم شده است در 7 روز شاکی و شاکی از نایروبی برگشتند و با دکتر جود صحبت کردند که در آن هر دو به او گفتند که “جیوه قرمز” رنگ قرمز نیست و این حکم خرید و فروش جیوه قرمز می باشد!

دکتر جود بعداً آن دو را در نایروبی دید و به شاکی گفت که به بوسیا برگردد در غیر این صورت پولش را از دست خواهد داد، اما شاکی به او خندید. بعداً متوجه شد که شاکی در بازداشت پلیس است.

 • منابع:
  1. Criminal Appeal 1573 of 1984
 • تبلیغات: 
  1. پسته دارای بالاترین سطح پتاسیم است
  2. با مانکن لباس ویترین مغازه ی خود را شکیل کنید
  3. زیباترین سرامیک که در جهان پیدا شده است
  4. با خوردن کیوی در زمستان بیماری را از خود دور کنید

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.