روش های تهیه چرم مصنوعی درجه یک1

تمام چرم ها محصول پوست حیوانات هستند، اما کیفیت آنها و نحوه تبدیل آنها به چرم متفاوت است. چرم با کیفیت بالا گران است هزینه مواد اولیه درصد قابل توجهی از کل هزینه تولید روکش های چرمی را نشان می دهد شما باید از قیمت چرم طبیعی به روز آگاهی کامل داشته باشید.

پوست حیوانات از طریق یک فرآیند چند مرحله ای تبدیل می شود که محصول نهایی را حفظ، نرم، زیبا و محافظت می کند فقط درصد کمی را می توان برای ساخت  چرم مصنوعی روکش استفاده کرد که باید دارای بخش های بزرگ و عاری از ایرادات جدی باشند. در حالی که برای ساختن یک کفش خوب فقط یک تکه کوچک چرم لازم است یک کوسن مبل به یک پانل بزرگ با کیفیت بالا نیاز دارد.

چرم

دانه بالا و کامل: به عنوان بخشی از فرآیند آماده سازی چرم اثاثه یا لوازم داخلی، پوست حیوانات مناسب به یک لایه رویی (آنی که روی آن مو بود) و یک لایه ضخیم زیرین تقسیم می شود.
لایه رویی که به آن تاپ گرین نیز گفته می‌شود، می‌تواند به چرم گوسفندی تمام دانه‌ای تبدیل شود که صاف و سنباده نشده باشد یا به چرم دانه ای اصلاح شده که علامت های سطحی آن با سفت کردن و سنباده زدن تغییر یافته است.

به طور کلی، چرم هایی که دارای ایرادات سطحی بیش از حد (خاصیت بیش از حد) هستند، نیاز به اصلاح دارند چرم تمام دانه نسبت به چرم دانه ای اصلاح شده از زیبایی و کیفیت بالاتری برخوردار است و از این رو قیمت محصولات نوین چرم بالاتر می رود.

شکاف ها: لایه زیرین ممکن است بیشتر شکافته شود و به چرم تقسیم شده جیر یا روکش شده تبدیل شود چرم اسپلیت روکش دار تا حدودی سفت تر و دوام کمتری نسبت به چرم دانه ای بالایی دارد گاهی اوقات برای پوشاندن کناره ها و پشت هایی که نیاز به خم شدن و حرکت زیاد ندارند از آن استفاده می شود.

 • منابع:
  1. Leather Sales Education Guide – Part 1
 • تبلیغات: 
  1. سیستم ایرواشر
  2. واردات انواع ماهی تیلاپیا در ایران
  3. قیمت ظروف مسی فیروزه کاری در بازار تهران
  4. مرکز خرید شترمرغ پرواری زنده

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.