روفرشی 12 متری کیاباف یزد موجب مرگ پیرزنی شد

با پیشرفت تکنولوژی و ساخت محصولاتی برای تهیه کالاهای مورد نیاز با توجه به جمعیت روزافزون جهان، روفرشی 12 متری کیاباف یزد نیز به صورت صنعتی تولید و به بازار عرضه شد و این نوع تولید سرآغاز نام روفرشی 12 متری کیاباف یزد ماشینی بود.

روفرشی 12 متری کیاباف یزد ماشینی اصطلاحی است که بسته به نوع نخ مورد استفاده و نوع تکنیک بافت، انواع کفپوش را شامل می شود.

گاهی اوقات روفرشی 12 متری کیاباف یزد های لوکس یا روفرشی 12 متری کیاباف یزد های پرزدار را نیز می توان در زمره روفرشی 12 متری کیاباف یزد های ماشینی قرار داد.

در این گفتار به بررسی تکنولوژی ماشین روفرشی 12 متری کیاباف یزد می پردازیم که بر اساس بافت پارچه است. به طور کلی در صنعت نساجی، چه در تولید منسوجات و چه در تولید روفرشی 12 متری کیاباف یزد صنعتی، زنجیره تولید از چهار مرحله اصلی ریسندگی، رنگرزی، بافندگی و تکمیل تشکیل شده است.

روفرشی

دومین و شاید مهمترین مرحله در زنجیره تولید روفرشی 12 متری کیاباف یزد، بافتنی است. در این مرحله روفرشی 12 متری کیاباف یزد با تکنیک های مختلفی بافته می شود.

به طور کلی سیستم قالی بافی مانند پارچه بافی است با این تفاوت که با دو سیستم استتار بافته می شود. در واقع در دستگاه بافندگی دو روفرشی 12 متری کیاباف یزد به طور همزمان بافته می شود که یکی روفرشی 12 متری کیاباف یزد رویه و دیگری روفرشی 12 متری کیاباف یزد پایین نامیده می شود.

این سیستم بافندگی به بافت چهره به چهره نیز معروف است. در واقع این دو پارچه به صورت موازی بافته می شوند و نخ های خواب بین دو سطح قرار می گیرند.

سپس توسط یک تیغه رفت و برگشتی به دو نیم شده و دو حصیر بالا و پایین از هم جدا می شوند. البته این سیستم توصیف شده در واقع روند کلی قالی بافی را به تصویر می کشد اما ماشین آلات مختلف توسعه یافته توسط شرکت های قالی بافی، امکانات متفاوتی را در قالی بافی برای تولیدکنندگان فراهم می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.