سرامیک پرسلانی ایتالیایی قابلیت نشکن بودن دارد

سرامیک پرسلانی ایتالیایی براق باعث می شود فضاهای کوچک عریض تر، فضاهای تاریک روشن تر و راحت تر تمیز شوند. از طرفی سرامیک های لعاب براق سطحی لغزنده دارند و بیش از سایر سرامیک ها کثیفی را نشان می دهند.

استفاده از سرامیک های لعابدار نیمه براق به دلیل اینکه عیوب سطحی کمتری را نشان می دهد و در عین حال براقیت نسبتاً سبکی دارد نسبت به براق بسیار برتر است.

با وجود سطح براق سرامیک های مات، نور قادر به عبور از این شیشه ها نیست. بنابراین نور از سطح منعکس می شود و ساختار سرامیک از زیر لعاب دیده نمی شود.

سرامیک

سرامیک های لعابدار مات یا مات چسبندگی بالایی دارند و نگهداری آنها آسان است. با این حال تمیز کردن لکه‌های روی این نوع سرامیک کار دشواری است و ناحیه به همان شکلی که هست ظاهر می‌شود، بنابراین آن را منبسط یا باریک‌تر نکنید.

اگرچه قیمت مدل ضد آب و بادوام آن کمی بیشتر است، اما قطعا در دراز مدت به نفع شما خواهد بود. اگر سالن و پذیرایی کوچکی دارید بهتر است از سرامیک های سایز بزرگ یا سرامیک تخته ای استفاده کنید تا فضای شما بزرگتر به نظر برسد. برای کف پذیرایی می توانید از پارکت یا ظروف سنگی استفاده کنید.

چیدمان مناسب سرامیک آشپزخانه و انتخاب طرح مناسب و مناسب ترین رنگ سرامیک تاثیر بسزایی در زیبایی منزل و آشپزخانه دارد.

رنگ و طرح سرامیک آشپزخانه باید با تجهیزات و سایر عناصر موجود در آشپزخانه همخوانی داشته باشد به عنوان مثال اگر سرامیک های دیوار آشپزخانه و سرامیک های داخلی با کابینت ها و سرامیک های کف آشپزخانه با دیوارها همخوانی نداشته باشد، این امر باعث می شود.

منجر به سردرگمی در آشپزخانه، کاهش زیبایی آن و کثیف شدن آن می شود. سرامیک های پارکینگ خودرو و سرامیک های انبار باید از استحکام بالایی برخوردار باشند.مساحت پارکینگ و انبار در انتخاب طرح، رنگ و اندازه سرامیک مناسب برای دیوار و کف موثر است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.