سرامیک کف حیاط پرسپولیس موجب کاهش مصرف گاز در محیط خانه می شود

ساختار شرکت ما در تولید سرامیک کف حیاط پرسپولیس نانو آبگریز باید دارای ذرات نانومتری باشند تا بتوانند مکانیسم نفوذ را انجام دهند و عملکرد واقعی خود را بیان کنند.

به عنوان یکی از شرکت های عمده تامین و صادرات کاشی و سرامیک در مقادیر زیاد است. ما متعهد به ارائه خدمات معتبر، سریع و نوآورانه هستیم تا بتوانیم پله های کسب و کار را با موفقیت طی کنیم و مهمتر از آن در زمینه عرضه کاشی و سرامیک شکوفا شویم.

آخرین اما نه کم‌اهمیت، ما در هر شرایطی که بخواهید انعطاف‌پذیر هستیم و بهترین کاشی‌های سرامیکی در کلاس را در هر مقدار زیادی بنا به میل شما ارائه می‌کنیم.

سرامیک
بخش سنتی بر بازار سرامیک ها مسلط بود و بیشترین سهم درآمد را با بیش از 58.0 درصد در سال 2020 داشت. این بخش شاهد رشد فوق العاده ای در چند سال گذشته بوده است و انتظار می رود در طول دوره پیش بینی به دلیل افزایش کاربرد سرامیک های سنتی تسلط داشته باشد.

در ساخت آجر سفالی، ظروف غذاخوری و کاشی چینی. سرامیک های سنتی عمدتاً از سیلیس (کوارتز)، فلدسپات و خاک رس تشکیل شده اند.

این مواد معدنی در ترکیبات مختلف در ساخت کاشی و سرامیک و سایر محصولات نهایی مرتبط با سرامیک استفاده می شود. بنابراین پیش بینی می شود افزایش تقاضا برای کاشی و ظروف غذاخوری رشد بخش را در سال های آینده افزایش دهد.

انتظار می رود سرامیک های پیشرفته در هشت سال آینده شاهد رشد قابل توجهی باشند. این مواد مقاومت بسیار بالایی در برابر سایش و پارگی و در دماهای بالا از خود نشان می دهند.

این امر منجر به افزایش تقاضا برای سرامیک های پیشرفته از صنایع مختلف از جمله ماشین آلات سنگین، خودروسازی، انرژی، مراقبت های بهداشتی، ابزار برش و دفاع شده است.

بخش لوازم بهداشتی بر بازار سرامیک تسلط داشت و بیشترین سهم درآمدی با بیش از 11.0 درصد را در سال 2020 داشت. سرامیک در تولید محصولات مختلف در این بخش مانند بشقاب دوش، دستشویی، وان حمام و کاسه توالت استفاده می شود. علاوه بر مقرون به صرفه بودن، تمیز کردن و نگهداری محصولات مبتنی بر سرامیک آسان است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.