‎سویشرت مردانه دو رو موجب از بين بردن يبوست در افراد مي شود

اگر تا به حال در حین ورزش ژاکت یا سویشرت مردانه دو رو پوشیده اید، می دانید که چقدر سریع می توانید عرق کنید. پارچه به عنوان عایق برای بدن شما عمل می کند، که باعث می شود ضربان قلب شما افزایش یابد و خون در تلاش برای کاهش دمای بدن شما سریعتر گردش کند.

منطقی است، درست است؟ اما فقط به این دلیل که بدن شما گرمتر است و در نتیجه بیشتر عرق می کند، لزوماً به این معنی نیست که کالری اضافی مصرف می کند.

همانطور که قبلاً آموختیم، هرچه بیشتر عرق کنید، بدن شما بیشتر از دست دادن آب را تجربه می کند. این ممکن است معادل اعداد پایین تر در مقیاس باشد اما به یاد داشته باشید، این فقط موقتی است.

در حالی که ما آرزو می کنیم سوزاندن کالری بیشتر به سادگی عرق کردن در ژاکت باشد (شرط می بندیم که نمی توانید آن را 5 برابر سریع بگویید)، اینطور نیست.

تحقیقات بارها و بارها نشان داده است که میزان تعریق در حین ورزش تأثیر کمی بر تعداد کالری هایی که می سوزانید یا میزان چربی از دست می دهد.

سیوشرت

درعوض، کالری ها صرفاً با خروجی انرژی سوزانده می شوند. بنابراین، اگرچه ممکن است دمای بدن شما در پلیور گرم‌تر باشد، بدن شما لزوماً نیازی به کار سخت‌تر برای انجام همان مقدار کار ندارد. ما می دانیم کمی ناامید کننده است.

هنوز کاپشن های بدنسازی خود را کنار راه نیندازید! فقط به این دلیل که اکنون می دانید که هودی های باشگاهی سلاح مخفی برای سوزاندن کالری و از دست دادن چربی نیستند به این معنی نیست که هنوز نمی توانند مفید باشند.

مشابه اینکه کفش‌های دویدن پایداری و پشتیبانی می‌کنند، هودی‌ها و سایر محصولات پارچه‌ای گرم ممکن است در واقع مزایایی داشته باشند که به شما در روال تناسب اندام کمک می‌کنند.

در اینجا اطلاعاتی در مورد کارهایی که هودی های بدنسازی می توانند انجام دهند آورده شده است: به شما در گرم کردن بدن (چه به معنای واقعی و چه مجازی) کمک کند.

اگر باشگاه سرد است، یا اگر در بیرون از خانه با دمای سردتر هستید، یک ژاکت بپوشید به خصوص در ابتدای تمرین زمانی که در حال حرکات کششی و گرم کردن هستید.
عضلات و مفاصل را در طول مدت تمرین گرم نگه دارید تا عملکرد و تحرک را افزایش دهید و در عین حال خطر آسیب را کاهش دهید.
به عرق کردن بدنتان کمک کنید. برای اینکه بدن شما سموم را آزاد کند، بدن شما نیاز به عرق کردن دارد.

اما برای برخی افراد، عرق کردن آسان نیست. پوشیدن ژاکت یا هودی می تواند بدن شما را تشویق کند که عرق کند!
یک راه عالی برای ترشح سموم و پاکسازی بدن خود ارائه دهید بنابراین پوشیدن ژاکت یا هودی از پارچه گرمتر ممکن است به شما کمک کند عرق خود را بپوشانید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.