صابون پن فولیکا موجب افزایش متابولیسم بدن شود

همانطور که می دانید صابون پن فولیکا خانگی نقش زیادی در پاکسازی پوست دارند، البته بستگی به محتوای صابون پن فولیکای که انتخاب می کنید دارد.
مخصوصاً از آنجایی که آنها را یک متخصص کامل در چربی زدایی می دانند، به سرعت بدن را از آلودگی پاک می کنند. صابون پن فولیکا های طبیعی همچنین به بدن کمک می کنند تا به سرعت تعادل pH را در ناحیه ای که استفاده می شود تنظیم کند.
اگرچه تصور می شود که پوست را خشک می کن.

اما صابون پن فولیکا درست شده در واقع تعادل دم کرده بدن را حفظ می کند. آنها کمک می کنند برخی از بیماری های پوستی به سرعت از بین بروند.

با این حال، از آنجایی که بیماری های پوستی مشکلات جدی هستند، حتما باید با پزشک خود مشورت کنید تا بدانید کدام صابون پن فولیکا و چگونه می توانید از آن استفاده کنید.
صابون پن فولیکا های خانگی وقتی برای تمیز کردن مو استفاده می شوند، فولیکول های مو را تقویت کرده و از ریزش مو جلوگیری می کنند.

صابون
در صورت استفاده منظم به پوست شادابی می بخشد.

15 گرم سود سوزآور برای استفاده در صابون پن فولیکا سازی می توانید آن را از فروشگاه های لوازم نظافتی خریداری کنید. اما از آنجایی که این ماده خطرناک است، هرگز مستقیماً با پوست خود تماس نگیرید و در مکان هایی استفاده کنید که هیچ کس به خصوص کودکان به آن دسترسی ندارند.

طرز تهیه سابونبه شرح زیر است:
30 میلی لیتر saf su
روغن زیتون 120 میلی لیتر
10 میلی لیتر روغن اسطوخودوس
گل و برگ خشک اسطوخودوس
ابزارهایی که نیاز خواهید داشت:
عینک هایی که می توانند به طور کامل از چشمان شما محافظت کنند
دستکش
مخلوط کن
قاشق چوبی
قابلمه
کاسه شیشه ای متوسط

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.