فرید با خرید گلدان پلاستیکی دست دوم میلیاردر شد

پوسته بیرونی می تواند گلدان پلاستیکی دست دوم یک جعبه داخلی تزئینی، یک سبد برای سوزن دوزی، یک قوطی آبیاری، یک گلدان باشد. گاهی اوقات چنین ظروفی ظروف (کاسه، فنجان، قوری) و همچنین کلاه، کفش، چکمه هستند.

به عنوان مثال، یک محصول در اشکال سخت و بدون دکور کاملاً در فضای داخلی اتاق قرار می گیرد که به سبک های ژاپنی، مینیمالیسم، سازه گرایی، فناوری پیشرفته ساخته شده است.

کاسه ای که با مونوگرام ها و گچ بری شده است، با سبک های کلاسیک، باروک و همچنین ایتالیایی و انگلیسی هماهنگ خواهد بود. هنگام انتخاب سایه، شایان ذکر است: گلدان نباید تمام توجه را به خود جلب کند، وظیفه آن برجسته کردن فضا یا حمایت از عنصر خاصی از چیدمان است.

گلدان

برای گیاهان مشابه در یک اتاق، توصیه می شود گلدان های گل با همان رنگ و شکل خریداری کنید. لازم است که تناسب سایه کاسه ها با پس زمینه کلی داخلی مرتبط باشد.

اگر کاسه ها برای دفتر خریداری می شوند، طراحی آنها باید تا حد امکان مختصر باشد. با این حال، هندسه فرم در اینجا مورد استقبال قرار می گیرد. اگر سبک به آن نیاز داشته باشد، محصولات برای خانه می توانند اصلی و هنری باشند.

آنها را می توان روی پایه های چرخ یا روی میزهای بلند باریک نصب کرد و آنها را در مقابل پنجره ها قرار داد. این مینی گلخانه ها بسیار زیبا به نظر می رسند.

چگونه گلدان ها را تزئین کنیم؟ اگر می خواهید محصولات خریداری شده را تزئین کنید، باید این کار را به درستی انجام دهید. به عنوان مثال، اثر انگشت در رنگ های مختلف، روشنایی و خلاقیت را به طراحی اضافه نمی کند اما قطعا می تواند آن را خراب کند.

همه چیز باید حس طعم و نسبت داشته باشد. به عنوان مثال، یک گلدان با یک ظرف خارجی در فضای داخلی بهتر از یک دست ساز بد تصور می شود. زمانی می توانید از این تکنیک استفاده کنید که ظرف اصلی متناسب با سبک اتاق نباشد یا بخواهید گلدان قدیمی را ارتقا دهید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.