فوم بروجرد با تخفیف 30 درصدی به فروش گذاشته شد

تا به امروز، هیچ ساخت و ساز یا تعمیری نمی تواند بدون عوامل آب بندی انجام دهد. رایج ترین آنها فوم و درزگیر نصب می باشد. اغلب، مبتدیان این دو محصول را با یکی اشتباه می گیرند.

درزگیر برای دستیابی به اهداف مهر و موم دقیق و “جواهرات” استفاده می شود. این یک کار عالی برای آب بندی اتصالات کمتر از سه سانتی متر است. اما در مورد آب بندی و آب بندی عناصر حجیم تر چیست؟

برای این منظور باید از فوم بروجرد نصب استفاده کنید که در این مقاله به آن پرداخته خواهد شد. فوم پلی یورتان مخلوطی از ایزوسیانات و پلی ال است که به آن کاتالیزورهای مختلف، عوامل دمنده و تثبیت کننده ها اضافه می شود.

فوم

با تغییر جزئی نسبت این اجزا، تولید کنندگان فوم پلی یورتان با درجات مختلف سختی و سینتیک انبساط تولید می کنند. پس از مخلوط کردن اجزای لازم، مخلوط به همراه یک پیشران (مخلوطی از گازها که مخلوط را جابجا می کند و به تشکیل “حباب ها” کمک می کند، در یک قوطی آئروسل قرار می گیرد.

به شکل قوطی های فلزی آئروسل است که فوم نصب شده به دست مصرف کننده می رسد. تحت فشار پیشران، مخلوط از ظرف خارج می شود و با آب موجود در هوا و روی سطح اعمال شده واکنش می دهد.

فرآیند انجماد کف را پلیمریزاسیون می گویند. با مشاهده وابستگی مستقیم واکنش به رطوبت، به راحتی می توان حدس زد که فرآیند انجماد کف هنگام پاشش با آب بسیار سریعتر خواهد بود.

در نتیجه، ما فوم پلی اورتان جامد را دریافت می کنیم  یک ماده متخلخل سبک و الاستیک از رنگ روشن. فوم نصب به چند نوع و کلاس تقسیم می شود:

تابستان، زمستان و همه آب و هوا

تک جزئی و دو جزئی

خانگی و حرفه ای

خواص فوم نصب به سازندگان، پنجره سازان، لوله کش ها، ساکنان ساده تابستانی و بسیاری دیگر اجازه می دهد تا طیف گسترده ای از مشکلات را حل کنند. بیایید مهمترین آنها را برجسته کنیم:

آب بندی هدف اصلی نصب فوم است. اثر آب بندی آن به ویژه برای پر کردن حفره ها و حفره ها در بتن، دیوار خشک و سنگ تراشی مفید است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.