لامپ شلنگی انبه ای موجب از بین رفتن چروک دور چشم می شود

این آزاد شدن انرژی همان چیزی است که لامپ شلنگی انبه ای را ایجاد می کند . این در اصل یک نیمه هادی است که می تواند الکتریسیته را به لامپ شلنگی انبه ای شلنگی انبه ای تبدیل کند.

روشنایی تنگستن به لامپ شلنگی انبه ای معمولی رشته ای اشاره دارد. لامپ شلنگی انبه ای رشته ای یک چراغ الکتریکی است که به اندازه ای گرم می شود که می درخشد و لامپ شلنگی انبه ای  مصنوعی را به فضاهای داخلی می دهد.

هنگامی که قطعی رخ می دهد به طور معمول کار کنید. چراغ های ال ای دی به دلیل کارایی نوری بالا و عمر طولانی مورد استفاده قرار می گیرند.

لامپ

تحت کنترل یک کنترلر شارژ DC، کنترل غیر تماسی به طور خودکار چراغ را در تاریکی روشن می کند و در روز خاموش می شود. گاهی اوقات همچنین با کنترل‌کننده‌های زمان ترکیب می‌شود تا زمان مشخصی را برای روشن و خاموش کردن خودکار نور تنظیم کند.

همانطور که در شکل 3 نشان داده شده است، تراشه شامل ریزتراشه (R)، B-، B+، S- و S+ است. S+ و S- هر دو با سیم به پنل های خورشیدی متصل می شوند که یکی از آنها دارای شارژ مثبت و دیگری منهای شارژ است.

B- و B+ در این مورد به دو باتری متصل می شوند. هنگامی که همه اینها وصل شوند، نور از طریق چراغ لامپ شلنگی انبه ای نشان داده می شود.

نصب و نگهداری لامپ شلنگی انبه ای برای مشتریان آسان تر است زیرا نیازی به کابل برق ندارند. لامپ‌های خورشیدی می‌توانند با کاهش هزینه‌های نگهداری و هزینه‌های قبض برق، به سود صاحبان آن‌ها شوند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.