لنت ترمز کوییک موجب از بین رفتن خطو خش بر روی بدنه ی ماشین می شود

نمی توان انتظار سایش صفر در لنت ترمز کوییک را داشت. محتوای آستر برای جلوگیری از سایش بسیار زیاد است. حتی اگر از مواد بادوام استفاده شود، این امر باعث خوردگی سطح پیشخوان می شود.

اصطکاک ضریب در محدوده استاندارد صنعتی 0.3-0.45 برای لنت ترمز کوییک ترمز قرار می گیرد. در ادبیات معمولاً بسته به نیروی اصطکاک ضریب اصطکاک (μ) و دمای رابط پوشش دیسک بیان شده است که بین 0.1 و 0.7 متغیر است.

کاهش ضریب اصطکاک به دلیل تجزیه حرارتی رزین فنلی است که به عنوان چسب در آستر استفاده می شود. این امر باعث تضعیف اثر چسبندگی بین ماتریس و اجزا می شود.
لنت ترمز

زیرا انتخاب مواد ساینده مهمترین عامل در فرمولاسیون پد برای افزایش مقاومت در برابر سایش است. یکی از موارد است. مکانیسم سایش مواد اصطکاک بسیار پیچیده است زیرا دیسک و در هنگام ترمزگیری از سطح لنت ترمز کوییک، فعل و انفعالات و مکانیسم های مختلفی به طور همزمان کار می کنند.

آی تی فرآیندهای پویا، بسته به پارامترهای عملیاتی مانند بار، سرعت و به ویژه دمای رابط بستگی به ترکیب سطوح تماس دارد. جدول 2 حاوی 5% (B5)، 10% (B10) و 15% (B15) مس است.

مشاهده می شود که به موازات افزایش مقدار مس افزایش می یابد. در آنالیز EDS در نمونه درصد عناصر متناسب با مناطق زیر قله عناصر است.

در نمونه های آستر عناصر کربن، پتاسیم، کلسیم، سدیم، باریم، منیزیم و آهن مشاهده شد. EDS در تجزیه و تحلیل، تمام مواد استفاده شده بر روی سطح نمونه دیده می شود و در نتیجه یک مخلوط همگن ایجاد می شود.
نشان می دهد به دست آمده است. رزین فنولیک نوع نووالاک (باکلیت B) در مواد تشکیل دهنده آستر، من Sugözü / BEÜ مجله علوم، 1458-1465، 2019 1464 با واکنش فرمالدئید (CH2O) و فنل (C6H5OH) تحت تأثیر یک محیط اسیدی یا کاتالیزور رخ می دهد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.