چرا ما از نیمی از ضخامت چرم استفاده نمی کنیم

چرا ما از سرویس آرکوپال نیمی از ضخامت چرم استفاده نمی کنیم و آن را به مواد یا پارچه های دیگر برای ایجاد کامپوزیت های [بهبود] نمی چسبانیم؟ او می پرسد پیشنهاد او از عملکرد بی‌نظیر چرم‌های حیوانی مبتنی بر کلاژن با منسوجات بافته یا بافتنی کم‌تر استفاده می‌کند.

با افزایش تغییرات آب و هوایی و هزینه های منابع، تقاضاهای کاهش تاثیر بر روی تمام مواد فعلی مورد استفاده در صنعت مد اعمال می شود برندها همچنین مشتاق ظرف کریستال هستند که خود را به عنوان استفاده از مواد “پایدار” متمایز کنند. با این حال، دکتر زوگنو بر این باور است که نوسازی به معنای حذف یک محصول جانبی ضایعاتی با کارایی بالا و در دسترس نیست، بدون اینکه ابتدا آن را بهینه سازی کرده و از مزایای آن استفاده کنیم.

بنابراین، در مجموع،جیوه نقره ای با چگالی 14  بحث چرم «پایدار» جنبه‌ای ظریف‌تر و گاهی شرورانه‌تر دارد در حال حاضر، پوست محصولات جانبی به عنوان یک ماده ممتاز با ماندگاری طولانی در مواجهه با مد تسریع کننده ارزشی ندارد.

بازارپسندی کت چرم دخترانه کوتاه «وگان» و اطلاعات نادرست در مورد ترکیبات آن به این معناست که پلاستیک نسبت به چرم حیوانات مورد توجه قرار گرفته است، علیرغم ارزیابی تأثیر نسبی محدودی که در نظر می‌گیرد پس از ورود به محل‌های دفن زباله، چگونه «چرم» می‌شود مانند هر تصمیم دیگری برای تامین مواد، پیامدهای زیست محیطی نه دوتایی و نه جهانی هستند.

بنابراین سؤال این نیست که “این وگان است یا این چرم حیوانی است” بلکه سوال این است که این “چرم از چه چیزی ساخته شده است و چگونه تولید شده است؟” اگر اینها سوالاتی هستند که با آنها دست و پنجه نرم می کنید، ممکن است توضیح من در مورد مزایا و محدودیت های “چرم” گیاهی و میسلیوم برای شما مفید باشد همراه با این تفکیک دقیق از تولید چرم حیوانات.

 • منابع:
  1. Fashion’s Leather Misinformation Problem And Why ‘Vegan’ Doesn’t Mean ‘Sustainable
 • تبلیغات: 
  1. آیا تا بحال ماهیان کشمش خوار دیده اید؟
  2. با خوردن سیب صاحب پوست شفاف شوید
  3. با رعایت ده نکته مهم همیشه شاد بمانید
  4. دستکش لاتکس عامل رواج کرونا در جهان بود

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.