چرا نباید جوراب سفید بپوشید؟

چرا مردان نباید جوراب سفید بپوشند

این یک قانون نانوشته مد است: مردان جوراب سفید نمی پوشند. این یک قانون جاودانه است که برای مدت طولانی وجود داشته و خواهد بود. این یک قانون جاودانه است که به اندازه تطبیق کمربند با کفش غیرقابل انکار است.

با چیزی مطابقت نداشته باشید. آیا شما هر روز شلوار سفید نمی پوشید؟ و اگر به طور منظم شلوار سفید نمی پوشید، جوراب های سفید شما با اکثر لباس های شما مطابقت ندارد. احتمالاً بیشتر مواقع شلوار جین می‌پوشید، با شلوارهای خاکی رنگ یا شلوارهای غیررسمی تیره جلوی صاف. بنابراین اگر یک کشوی جوراب پر از سفیدهای سفید دارید، آنها با هر چیزی که در کمد آویزان هستید در تضاد هستند. در عوض روی مجموعه ای زیبا از جوراب های مشکی، آبی و خاکستری سرمایه گذاری کنید که به خوبی کمد لباس فعلی شما را تکمیل می کند.

به راحتی کثیف می شوند
همه می‌دانند که لکه‌ها بر روی پس‌زمینه سفید به طرز شرم‌آوری تلفظ می‌شوند. تحقیرهایی که می تواند از پوشیدن جوراب سفید به دنبال داشته باشد می تواند بد باشد. حتی یک لکه ساده می تواند روی یک جفت جوراب سفید زشت به نظر برسد که الگوی جوراب جداگانه ای دارد.
آنها لباس ورزشی هستند
چه جوراب های سفید در ابتدا به عنوان لباس ورزشی در نظر گرفته می شدند یا نه، در حال حاضر مطمئناً در بین مردم به این شکل تلقی می شوند. هرگز نباید جوراب سفید را با شلوار جین یا شلوار رسمی خود ست کنید. جوراب های سفید با: شورت ورزشی، شلوار مخصوص دویدن و کفش های مخصوص دویدن خوب به نظر می رسند. جوراب های سفید با همه چیز مضحک به نظر می رسند.

جوراب دخترانه فانتزی

راه آسان را نروید به جای اینکه مسیر آسان را برای پوشاندن پاهایتان به همان رنگ در داخل و خارج انتخاب کنید، کمی به آن فکر کنید. با هماهنگ کردن جوراب‌ها با شلوار شروع کنید، سپس با هماهنگ کردن جوراب‌ها با اکسسوری‌هایی مانند کراوات‌ها و مربع‌های جیبی، به جفت‌های جسورانه‌تر بروید. رنگ جوراب شما ممکن است جزییات پیش پا افتاده به نظر برسد، اما توجه به جزئیات باعث متمایز شدن مرد و شکل دادن به برداشت دیگران از او می شود. جوراب های سفید را برای مکنده ها بگذارید که قیمت جوراب را جنس آن تایین می کند.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.