کاشی لانه زنبوری موجب شکسته شدن دندان پیرزنی در هند شد

کاشی لانه زنبوری در برابر سرما مقاوم است و در برابر سایش بسیار مقاوم است. اگر همان نماد دو بار تکرار شود، این نشان دهنده سطح بالای این نشانگر است.

ما همچنین چسب کاشی مبتنی بر سیمان را خریداری کردیم  مخلوطی خشک پلیمر و سیمان. البته انتخاب چسب را به استاد سپردیم.

البته کاشی کاری مدرن بدون استفاده از دوغاب برای اتصالات غیر قابل تصور است. عرض درز می تواند از 2 تا 20 میلی متر باشد و بستگی به پروژه طراحی دارد.

کاشی

گروت را می توان تقریباً در هر رنگ و سایه ای انتخاب کرد و سطح خط کشی شده دقیقاً همان ظاهری را خواهد داشت که ما می خواهیم. اما از دوغاب گیری نیز نمی توان صرفه جویی کرد، به عنوان مثال، گروت های ارزان قیمت پایه سیمانی را نمی توان در مناطق مرطوب استفاده کرد.
و در نهایت با استاد به خرید کاشی رفتیم. ما انتخاب کردیم و او به تمام سوالاتی که پیش آمد پاسخ داد. سپس استاد کیفیت کاشی را که ما انتخاب کرده بودیم بررسی کرد همه آن را به صورت جداگانه بررسی کرد به طوری که کاشی های بد خراشیده یا تراشه دیده نشد.

سطح کاشی باید کاملاً یکنواخت و صاف باشد. در اصل، اگر به پیکتوگرام های روی بسته بندی نگاه کنید، می توانید چیزهای زیادی در مورد کاشی ها یاد بگیرید.

به عنوان مثال، اگر تصویری از پا در زمینه سیاه وجود داشته باشد، کاشی کف و اگر دستی کاشی دیوار است. سطح را صاف می کنیم تا اختلاف سطح از 5 میلی متر بیشتر نشود.

بی نظمی ها را با یک تیغه چوبی یا فلزی حتی دو متری مشخص می کنیم و سپس با کمک مخلوط های بتونه مخصوص سطح را صاف می کنیم، در اینجا می توانید از ملات شن و ماسه سیمان سنتی نیز استفاده کنید.

اگر در کار از چسب کاشی استفاده شود، برای جلوگیری از جذب آن به سطح، پس از خشک شدن لایه تراز، آستر روی آن می زنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.