کاغذ برای بسته بندی موجب کاهش تصادفات جاده ای شد

از استفاده از کاغذ برای بسته بندی با سطوح ناهموار یا کاغذ برای بسته بندیهایی که دارای بافت بافتی هستند خودداری کنید.

از کاغذ برای بسته بندیهای چاپ شده با جوهرهای مقاوم در برابر حرارت استفاده کنید که برای استفاده در دستگاه های کپی با فرمت خشک طراحی شده اند.

جوهر باید تا دمای 230 درجه سانتیگراد (446 درجه فارنهایت) را بدون خونریزی یا انتشار گازهای خطرناک تحمل کند. از جوهرهایی استفاده کنید که تحت تأثیر رزین تونر قرار نگیرند.

جوهرهایی که حاوی یک گروه اکسید کننده هستند یا عموماً مبتنی بر روغن هستند باید این الزامات را برآورده کنند. جوهرهای ساخته شده از شیره درخت ممکن است نباشد. در صورت شک، با تامین کننده کاغذ برای بسته بندی خود تماس بگیرید.

کاغذ برای بسته بندیهای از پیش چاپ شده مانند سربرگ باید تا دمای 230 درجه سانتیگراد (446 درجه فارنهایت) بدون خونریزی جوهر یا انتشار گازهای خطرناک مقاوم باشند.

کاغذ

از کاغذ برای بسته بندی بازیافتی و سایر کاغذ برای بسته بندیهای اداری استفاده کنید. از آنجایی که Lexmark به مسائل زیست محیطی اهمیت می دهد از استفاده از کاغذ برای بسته بندی بازیافتی تولید شده به طور خاص برای استفاده در چاپگرهای لیزری (تصویربرداری الکترونیکی) پشتیبانی می کند.

اگرچه نمی توان به طور قطع بیان کرد که همه انواع کاغذ برای بسته بندی بازیافتی با موفقیت وارد چاپگر می شود، Lexmark به طور فعال کاغذ برای بسته بندی دستگاه کپی برش بازیافتی موجود در بازار جهانی را آزمایش می کند.

این تست های علمی بسیار دقیق و منظم انجام می شود. عوامل زیادی به صورت جداگانه یا ترکیبی در نظر گرفته می شوند، از جمله موارد زیر:

مقدار ضایعات پس از استفاده (Lexmark تا 100٪ از کل زباله های پس از استفاده را آزمایش می کند.)

شرایط دما و رطوبت (محفظه های آزمایش شرایط آب و هوایی را در سراسر جهان شبیه سازی می کنند.)

میزان رطوبت (کاغذ برای بسته بندی تجاری باید رطوبت کمی داشته باشد: 4-5٪)

مقاومت خمشی و سفتی مناسب به این معنی است که کاغذ برای بسته بندی به طور بهینه وارد چاپگر می شود.

ضخامت (بر میزان بارگیری در سینی تأثیر می گذارد.)

زبری سطح (اندازه گیری شده در واحدهای شفیلد، بر وضوح چاپ و پایداری تونر روی کاغذ برای بسته بندی تأثیر می گذارد.)

اصطکاک سطحی (تعیین می کند که کاغذ برای بسته بندی چقدر راحت جدا می شود.)

دانه‌بندی و شکل‌گیری (بر پیچ‌خوردگی تأثیر می‌گذارد، که بر نحوه رفتار کاغذ برای بسته بندی در حین حرکت در چاپگر نیز تأثیر می‌گذارد.)

روشنایی و بافت (ظاهر و احساس)

کاغذ برای بسته بندی بازیافتی بهتر از همیشه است اما درصد محتوای بازیافت شده در کاغذ برای بسته بندی بر میزان کنترل بر سایر عناصر تأثیر می گذارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.