کفش اسپرت مورد پسند اکثریت مردم در کشورهای مختلف

کاهش گزارش شده در زمان مسابقه مشاهده شده از سال 2016 (ماراتن زنان) و 2017 (تمام موارد دیگر) بعید است با یک روند ده ساله توضیح داده شود زیرا عملکردها بین سال های 2012 و 2016 در هر دو جنس و در سه فاصله نسبتاً ثابت بوده است.
این واقعیت که 20 کفش اسپرت مردانه بهترین زمان فصلی همیشه عملکرد افراد یکسان را از سال به سال منعکس نمی کند، محدودیت مطالعه حاضر است.
داده های کفش اسپرت عروس از دست رفته یا در دسترس نبودن آب و هوا برای اکثر نژادهای در نظر گرفته شده یک عامل محدود کننده در مطالعه ما است.
کفش
با این حال، این واقعیت که بهترین زمان‌های فصلی ثبت‌شده در طول دوره 8 ساله از بیش از 200 مسابقه مختلف در بهار و پاییز هر دو نیمکره به‌دست آمده است، احتمال اینکه استرس حرارتی برای بهبود مشاهده‌شده در عملکرد مسابقات جاده‌ای باشد، بسیار بعید است.
در حالی که به دنبال شواهدی مبنی بر پذیرش AFT در 20 دونده برتر می‌گشتیم، متوجه شدیم که برخی از آنها بعداً قوانین ضد دوپینگ را نقض کردند و متعاقباً دوره‌ای از صلاحیت نداشتند.
اگرچه چنین رفتار تقلبی می تواند یک سوگیری باشد، ما معتقدیم که بعید است که بهبود عملکرد مشاهده شده پس از سال 2017 را توضیح دهد.
در واقع، اطلاعات کفش اسپرت دخترانه اورجینال به دست آمده از وب سایت واحد صداقت دو و میدانی (واحد صداقت دو و میدانی، 2020)، نشان می دهد که یافته های نامطلوب گذرنامه و دوپینگ خون موارد در دوره 2017-2019 در مقایسه با 2012-2016 بیشتر گزارش نشده است.
همانطور که در جداول 1 و 2 کفش اسپرت چراغ دار نشان داده شده است، سال 2017 نقطه عطفی در صنعت دویدن در جاده ها بود با اولین عرضه توسط یک سازنده کفش مدلی از کفش های دویدن از راه دور که از AFT بهره می برد که هم ضخامت افزایش یافته یک چراغ میانی جدید را در خود جای داده بود.
 • منابع:
  1. Effect of Advanced Shoe Technology on the Evolution of Road Race Times
 • تبلیغات:
  1. استفاده از بهار نارنج برای تنظیم دمای خانه
  2. ماسک صورت ورقه ای باعث تغییر رنگ پوست می شود
  3. ایده هایی برای کارآفرینی کودکان در خانه که نمی دانستید
  4. با مصرف پرتغال خونی از سرطان خون جلوگیری کن

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.