کفش پسرانه سایز ۴۰ موجب فوت پیرمرد 70 ساله خوزستانی شد

این می‌تواند یک شلوار جین مناسب بپوشد یا یک کت و شلوار مناسب بپوشد  از دفتر تا زمین رقص، روز یا شب به خوبی به شما خدمات می‌دهد.

تعجب کرده اید که رتبه دوم در لیست است؟ دلیل خوبی وجود دارد. اگرچه در طیف رسمی مانند بروگ ها خوش لباس نیست اما بالاتر از کفش کتانی قرار می گیرد.

گفته شده است که چکمه چوکا اولین کفش پسرانه سایز ۴۰  غیررسمی است که امکان تطبیق پذیری فوق العاده را فراهم می کند. چوکاها می‌توانند به خوبی با کت و شلوار بازی کنند و به راحتی می‌توان آن‌ها را با شلوار جین تیره و تی‌شرت سفید پوشید.

کفش پسرانه

چوکا یک  ساده با بند باز و دو یا سه جفت چشمک است. شما معمولاً این چکمه بلند تا مچ پا را در جیر یا چرم خواهید یافت.

آیا می‌دانستید که شکلی از چوکا که به عنوان چکمه صحرا معروف است، ریشه در ارتش بریتانیا دارد؟ به دلیل راحتی و دوام آن در شرایط سخت بیابانی، چوکا به لباس مورد علاقه سربازان تبدیل شد.

چکمه‌های صحرایی اصلی که در همه جا حاضر هستند برای مبتدیان مورد استفاده قرار می‌گیرند. پیشنهاد من یک جفت جیر است زیرا بافت جذابیت بصری و ظرافتی غنی به ظاهر شما می‌افزاید.

در مورد رنگ‌ها، چوکاها عمدتاً در سایه‌های خنثی قهوه‌ای و سرمه‌ای هستند. قهوه ای تیره تر را برای ظرافت و تطبیق پذیری بیشتر یا سایه روشن تر را برای قرارهای غیررسمی تر انتخاب کنید.

ممکن است این بررسی بلند مدت چکمه های صحرای کلارکز را دوست داشته باشید. چکمه‌های چوکا در حصار بین لباس‌های مجلسی و غیررسمی قرار می‌گیرند که بیشتر به سمت غیر معمولی تکیه می‌کنند.

کت و شلوارها بدون زحمت با چوکا خنک می شوند و گزینه های غیر رسمی شما نامحدود است. معمولی، راحت و باحال.

لباسشان را بپوش، لباسشان را بپوش. لوفرها گزینه تابستانی شما هستند. چه کسی می گوید که نمی توانید آنها را در تمام طول سال بپوشید؟

مشابه بروگ و چوکا، لوفرها هم با لباس‌های رسمی و هم با لباس‌های غیررسمی کار می‌کنند. این نوع تطبیق پذیری باعث می شود که لوفر به 3 تای برتر من می رود.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.